• Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

     

  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

     

  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

     

17 Lis

Konsultacje społeczne projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Nakielskim na lata 2021 – 2026”

 
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach, które mają na celu zapoznanie z projektem „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Nakielskim na lata 2021 – 2026” oraz zebranie opinii i uwag mieszkańców powiatu nakielskiego dotyczących zakresu merytorycznego dokumentu.

Konsultacje społeczne przeprowadzone będą w formie przyjmowania opinii i uwag do 29 listopada 2020r. włącznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości należy wpisać „KONSULTACJE SPOŁECZNE” (decyduje data wiadomości).

Opinie i uwagi złożone po wskazanym terminie, jak również niepodpisane nie będą uwzględnione. Nieprzedstawienie opinii w terminie oznacza rezygnacje z prawa jej wyrażenia.

Po zakończeniu konsultacji zostanie przygotowany raport podsumowujący z ich przebiegu z uwzględnieniem wyników, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej jednostki (www.pcpr-naklo.pl) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie PCPR.

Plik do pobrania:
1. Projekt ,,Strategii rozwiązywania problemów społecznych w Powiecie Nakielskim na lata 2021-2026”